BIST 9.814
DOLAR 32,41
EURO 34,53
ALTIN 2.459,21
MEDYA

Survivor 20 Mayıs 2018 kim elenecek?

TV8 yarışması Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Gönüllüler takımından Yağmur Banda, Birsen Bekgöz, Nagihan Karadere ve Damla Can arasından çıkacak. Survivor'dan elenen isim kim olacak? SMS oylaması sonuçları 21 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 4 isim arasından çıkacak. Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunları Gönüllüler takımının yarışmacılarını ada konseyine çıkardı. Bu hafta 4 isim için toplu SMS oylaması sonuçlarına bakılacak.

İlk dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kaybetmiş, eleme adayı olarak da Yağmur Banda ve Birsen Bekgöz isimlerini vermişlerdi. İkinci dokunulmazlığı da Gönüllüler takımı kaybetti ve iki eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldılar.

Survivor 2018'in 20 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda üçüncü ve dördüncü eleme adayları da Nagihan Karadere ve Damla Can oldu.

İsimlerin belirlenmesinin ardından Yağmur Banda, Birsen Bekgöz, Nagihan Karadere ve Damla Can, toplu SMS oylaması sonuçlarını beklemeye başladı. Survivor 2018'de bu hafta elenecek olan isim 21 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Sitene Ekle