eposta yazdır zoom+ zoom-

İyi Partililer kendilerini Akşener'in evine zincirledi!

İyi Partililer kendilerini Akşener'in evine zincirledi!

İYİ Parti Genel Başkanın Meral Akşener'in kurultayda aday olmayacağını açıklamasının ardından partinin Esenyurt, Arnavutköy ve Avcılar ilçe başkanları kendilerini zincirle Akşener'in evine bağladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-07-2018 20:57 - Güncelleme: 24-07-2018 00:25

İyi Parti'nin aldığı olağanüstü seçimli kurultay kararının ardından Genel Başkan aday olmayacağını açıklamıştı. Akşener'i bu kararından döndürmek isteyen ve bu yüzden Üsküdar'daki evinin önüne giden partililerden bazıları ilginç eylemler yaptılar.

İyi Parti Esenyurt İlçe Başkanı Bülent Ural, Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural ve Avcılar Teşkilat Başkanı Namık Şeker kendini Meral Akşener'in evine zincirledi.

AKŞENER'İN EVİNİN ÖNÜNDE NÖBET TUTUYORLAR

İYİ Parti Genel Başkanın Meral Akşener’in İstanbul Üsküdar’daki evinin önünde nöbete başlayan 81 il başkanı arasında yer alan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç, ikna etmek için uğraşacaklarını belirtti.

Ükünç, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yapılacak olan kurultayda yeniden aday olmasını istediklerini söyledi.

Meral Akşener’in kurultayda yeniden genel başkan adayı olması için tüm çabayı sergileyeceklerini ifade eden Ükünç, tüm il başkanlarının firesiz olarak destek verdiğini belirtti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İyi Partililer kendilerini Akşener'in evine zincirledi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR34 YORUM
  • Misafir 24 Temmuz 2018 15:51 Yahu yeter. Ak Partileşmeyin Allah aşkına. İyi Parti de lider partisi olacaksa hiç olmasın daha iyi.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro