eposta yazdır zoom+ zoom-

İYİ Parti’de ilk kriz çıktı, flaş MHP çıkışı

İYİ Parti’de ilk kriz çıktı, flaş MHP çıkışı

Genel Merkez açılışıyla büyük bir gövde gösterisi yapan İYİ Parti'de kriz olduğu iddia edildi. İYİ Parti'de Cevher Cevheri'nin istifası sonrasında sıkıntı yaşandığı öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-11-2017 18:37 - Güncelleme: 17-11-2017 00:37

İYİ Parti’de ‘küskünler’ sıkıntısının ortaya çıktığı belirtiliyor. Kurucular Kurulu’nda yer alan Cevher Cevheri’nin istifası partide sıkıntı yarattığı ifade edildi.

Partinin kurucu yönetiminde yer almayan bazı isimlerin ise “kırgın” olduğu kulislere yansıyan bilgilerden. Özellikle MHP kökenli isimlere parti kadrolarında geniş yer verildiği eleştirileri yöneltiliyor. Ancak partinin “erken seçim olasılığı” dikkate alınarak, kuruluş sürecini hızlandırmak zorunda kaldığına dikkat çeken parti kaynakları, olağan kongrede seçilmiş yöneticilerin iş başına geleceğini, şu anda yönetimde olmayan birçok ismin bu süreçte yönetimde ve parti vitrinine girebileceğini ifade ediyorlar. Cumhuriyet’in haberine göre, Partinin Başkanlık Divanı’nın da genel merkezin fiziksel yetersizliği nedeniyle “dar” tutulduğu, Olağan Kongre sonrasında Divan’daki üye sayısının da artırılacağı vurgulanıyor.

MERKEZ İDDİASI ÇÖKÜYOR MU?

Kendini merkez parti olarak adlandıran ardından çıkan her krizin ardından bu iddiası çöken İYİ Parti'nin daha ortada seçim çalışması bile yokken yaşanan bu olaylar partinin kısa sürede dağılacağı yorumunu getirdi.

İYİ Parti'den miting gibi Genel Merkez açılışıİYİ Parti'den miting gibi Genel Merkez açılışıİYİ Parti'den miting gibi Genel Merkez açılışıİYİ Parti'den miting gibi Genel Merkez açılışıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İYİ Parti’de ilk kriz çıktı, flaş MHP çıkışı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • ozan 19 Kasım 2017 06:59 Turk siyasetinin tozlu raflarindaki yerini cabuk alacak bir parti neden derseniz cunku partide kafadaki kisilere bir bakin cogunun gecmisi kirli,ipartinin %90 yakin kismi cikar pesinde kosan insanlar daha ilk secimde kendi dusuncem dagilir giderler..

    CEVAP YAZ 8 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro