YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018 23:46 - Güncelleme: 14 Ekim 2018 23:49

İş ve kariyer ön planda

Bugün 15 Ekim Pazartesi... Ay günündeyiz...

Oğlak burcundaki Ay günlük yaşamımızdaki görevler ve ailevi sorumlulukları ön plana çıkarabilir.

Sabah erken saatlerde Ay Satürn ile birleşecek. Geleceğimiz ve kariyerimizle ilgili alanlarda bazı endişeler hissetmemiz de mümkün. Pazartesi sendromu yaşabilir güne karamsar ve melankolik başlayabiliriz.

Öğle saatlerinde bu etkiler dağılabilir. Ay Akrep burcundaki Venüs ve Merkür ile uyumlu görünüm yaptığında iletişim gücümüz ve sosyal yönümüz kuvvetlenebilir. Gerek iş gerekse özel yaşamımızdaki ilişkiler hareketlenebilir.

Önümüzdeki günler için planladıklarımız bizi  heyecanlandırabilir. Bunları çevremizdekilere aktarmak isteyebiliriz. Bunu rahatlıkla yapabiliriz. Geçmişten gele bazı kişi ve konular gelecek ilgili planlarımızda da etkili olabilir. Yarım kalmış işleri tamamlama fırsatı da bulabiliriz.

Akşam saatlerinde kendi iç dünyamıza dönerek orada yaşadıklarımızı gözden geçirmemiz, farkındalığımızı arttırabilir. Gizli bir hayranımız bize duygularını açabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İş ve kariyer ön planda yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro