YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018 00:12 - Güncelleme: 13 Mart 2018 00:15

İlişkilerde ciddiyet arıyoruz

Bugün 13 Mart Salı... Mars günündeyiz...

Ay 01:44’de Kova burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün toplumsal ve evrensel konulara daha duyarlı yaklaşmamız mümkün.

İlişkilerimizde arkadaşlığı ve ortak idealleri daha fazla önemseyebiliriz. Grup faaliyetleri, sosyal ve toplumsal kavramlar, gelecek projeleri, özgürlükler, bilimsel ve teknolojik konular ilgi alanımızda olabilir.

Kova burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde Koç burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Özel ve sosyal ilişkiler bu saatlerde verimli ilerleyebilir, arkadaşlarımızdan destek alabiliriz.

Venüs ve Satürn arasında oluşacak dik açı ikili ilişkiler ve maddi konularda daha ciddi ve sorumlu davranmamızı gerektirebilir. Olgun yaştaki kişilerle kurulacak ilişkileri daha fazla önemseyebiliriz.

Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak üçgen açı ise günün şans ve bereketini arttırıyor. İyimser ve huzurlu hissedebileceğimiz gibi, girişimlerimizden alabileceğimiz verim de artabilir.

Akşam saatlerinde ise Ay Koç burcundaki Merkür ile ahenkli görünümde olacak. Zihnimiz daha yaratıcı ve verimli çalışabilir. Kendimizi yazılı ve sözlü iyi ifade edebilir, kültürel faaliyetlerde bulunabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İlişkilerde ciddiyet arıyoruz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro