YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2018 00:02 - Güncelleme: 08 Ağustos 2018 00:05

İlişki dinamikleri güçleniyor

Bugün 8 Ağustos Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Güne ikizler burcunda ve boşlukta başlayan Ay sabah 07:00’de Yengeç burcuna geçecek. Duygusal ve içe dönük enerjiler önümüzdeki iki gün özel yaşam, ailemiz ve evimizle ilgili konuları öne çıkarabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Bazı önemli konularda haberler almamız veya kararlar vermemiz gerekebilir. Ailemiz ve kadın figürlerle olan ilişkilerde dikkatli olmalıyız. Geçmişe ait bazı takıntılı düşünceler, ilişkilerimize ait kaygılar duygusal olarak zorlayabilir. Venüs ve Mars arasında etkinleşen üçgen açı günün sosyal etkilerini güçlendiriyor. Eski arkadaşlardan haber almamız, bir süredir görüşmediğimiz kişilerle görüşmemiz mümkün.

Öğle saatlerinde ise Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile karşıt açı yapacak. Bu saatlerde karamsar ve melankolik hissetmemiz mümkün. Özellikle sabah saatlerinde yüzeysel konularla zaman kaybettiysek, öğleden sonra yapılması gereken işler ve sorumluluklar üzerimizde baskı yaratabilir.

Akşam saatlerinde ailemiz ve sevdiklerimizi koruma ve besleme içgüdülerimiz kuvvetli olacağından onların ihtiyaçları ile daha fazla ilgilenebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İlişki dinamikleri güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro