YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 02 Eylül 2018 00:27 - Güncelleme: 02 Eylül 2018 00:30

İletişim güçleniyor

Bugün 2 Eylül Pazar... Güneş günündeyiz...

Boğa burcundaki Ay sabah 08:58’de Oğlak burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak ve boşluğa girecek. Sabah saatlerinde rahat ve konfora düşkünlüğümüz artabilir.

Ay 11:00’de İkizler burcuna geçecek. Öğle saatlerinden itibaren zihinsel enerjimiz güçlenirken, yeni şeyler öğrenme konusunda daha hevesli olabiliriz. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenebilir, yeni bilgiler öğrenebiliriz. İletişimin kuvvetlenmesi sosyal ilişkileri de canlandırabilir.

Kısa, uzun seyahatler, yakın çevremizdeki kişilerle ilgili konular günü hareketlendirebilir. Gireceğimiz ortamlarda yeni kişilerle tanışabileceğimiz gibi, bize yakın kişilerle yeni fikirler paylaşabilir, bir çok haber duyabiliriz.

Hareketli ve yorucu geçen günün ardından akşam saatlerinde önümüzdeki haftanın konularına odaklanabilir, plan ve programlar yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İletişim güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro