eposta yazdır zoom+ zoom-

İhsan Eliaçık’a Cübbeli şoku! Hesabını açınca...

İhsan Eliaçık’a Cübbeli şoku! Hesabını açınca...

’Antikapitalist Müslümanlar’ın lideri Recep İhsan Eliaçık’ın facebook sayfası hacklendi. Eliaçık'ın sayfasına ’Bu da sana kapak olsun’ yazılı Cübbeli Ahmet Hoca'nın fotoğrafını koydular.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-12-2015 17:15 - Güncelleme: 22-12-2015 17:16

Eliaçık’ın sayfasının kapak fotoğrafında, uzun süredir tartışma yaşadığı Cübbeli Ahmet Hoca’nın resminin olması ise dikkat çekti.

Antikapitalist Müslümanlar’ın lideri olarak bilinen Yazar İhsan Eliaçık’ın sayfası dün gece saatlerinde hacklendi.

BU DA SANA KAPAK OLSUN!

Eliaçık’ın Facebook kapak fotoğrafına ’Bu da sana kapak olsun’ yazılı Cübbeli Ahmet Hoca resminin konması ise dikkat çekti.

HEMEN TÖVBE ETSİNLER

Sayfadan yapılan, "Ben İhsan Eliaçik. Bu zamana kadar söylediğim tüm sapkınlıklar tüm yalan yanlış fetvalarım için tövbe ediyorum. Namaz en büyük ibadettir! Benim sözlerime inananlar da hemen tövbe etsin imanını tazelesin" şeklindeki paylaşıma şaşıran Eliaçık’ın takipçileri "İlk kez bu hesaptan adam gibi bir şey paylaşıldı", "Hayırdır sayın hocam..Azrail’i görüp korkudan hidayete mi erdiniz?" gibi yorumlarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İhsan Eliaçık’a Cübbeli şoku! Hesabını açınca... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro