eposta yazdır zoom+ zoom-

İbrahim Kalın'a yeni görev 'büyükelçi' ünvanı da aldı...

İbrahim Kalın'a yeni görev 'büyükelçi' ünvanı da aldı...

Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu ve 'büyükelçi' ünvanı aldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-11-2018 07:19 - Güncelleme: 09-11-2018 08:45

TÜRKİYE Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 12 ve 13'üncü maddeleri gereğince Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlıklarına Doç. Dr. İbrahim Kalın ve İsrafil Kışla atandı. 

BÜYÜKELÇİ ÜNVANI DA VERİLDİ... Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan Doç. Dr. Kalın'a "Büyükelçi" unvanı verildi. 

NİĞDE MÜFTÜSÜ GÖREVDEN ALINDI... Diyanet İşleri Başkanlığına ilişkin kararla Niğde İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar görevinden alındı. 

SAVUNMA BAKANLIĞINA YENİ MÜFETTİŞLER... Milli Savunma Bakanlığına ait atama kararı ile açık bulunan müfettişliklere, vergi müfettişleri Armağan Sütlüoğlu, Yakup Arslan, Selçuk Sönmez, Kadir Şahin, Emrah Arslan ve Ömer Faruk Toklu'nun atamaları gerçekleştirildi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İbrahim Kalın'a yeni görev 'büyükelçi' ünvanı da aldı... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • kundemacı 09 Kasım 2018 11:07 Türkiye' de bunların yemesi için hiç bir sıkıntı ve engel yok. Bir elleri yağda, bir elleri bal' da. Müslüman olanlar için bu işin öbür dünyası da var ama olmayanlar aldırış etmez.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro