SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ü kahreden gece

İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ü kahreden gece

İbrahim Erkal bir haftayı süredir derin koma durumunda. Eşi başucundan ayrılmazken son durumu hakkında doktorlar açıklama yaptı. İbrahim Erkal öldü haberlerine ise basın merkezinden üst üste iki açıklama geldi. 20.04.2017

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-04-2017 08:30 - Güncelleme: 20-04-2017 09:09

Makinaya bağlı olarak yaşatılan İbrahim Erkal'ın öldüğü şeklinde çıkan haberler dün gece hızla yayıldı. Eşi Filiz Akgün bu haberler sebebiyle zor bir gece geçirirken, İbrahim Erkal'ın basın danışmanı devreye girip arka arkaya açıklamalar geçti. İbrahim Erkal'ın 'öldüğü' şeklindeki haberlere itibar edilmesi istenen açıklamada sanatçı için sevenlerinden dua istendi.

Peki İbrahim Erkal'ın durumu nasıl, doktorlar ne diyor. Erkal'ın tedavi gördüğü Ulus'taki özel Liv Hospital'dan gelen son açıklama çok fazla umut vaadetmiyor. Açıklamada yoğun bakım servisinde tedavisi süren İbrahim Erkal'ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi.

İbrahim Erkal makinaya bağlı yaşıyor
Doktorları Erkal'ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

İbrahim Erkal öldü mü haberlerine açıklama

İbrahim Erkal ile eşi Filiz Akgün ünlü sanatçının rahatsızlığından 10 gün önce ikinci kızlarını kucaklarına almıştı. Lohusalık döneminde olan Filiz Akgün Erkal için bu süreç çok daha zorlu geçiyor. Erkal'ın eşini en çok zorlayan da 'öldü' söylentilerinin çıkması oluyor.

İbrahim Erkal'ın makinalara bağlı olarak hayata tutunması sık sık "öldü" spekülasyonlarının çıkmasına sebep oluyor. Dün gece de böyle bir haber ortalığa yayıldı. Bunun üzerine sanatçının basın ofisi devreye girip facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı;


Bu açıklama da İbrahim Erkal 'öldü' söylentilerini durdurmaya yetmeyince basın merkezi bir açıklama daha yapmak durumunda kaldı. O açıklamada İbrahim Erkal'ın durumunun stabil olduğu vurgulandı.

İbrahim Erkal'ı zor günlerinde hayranları da yalnız bırakmıyor. Hastanede kurulan deftere iyi dileklerini yazan Erkal'ın hayranları hastanenin karşısına da pankart astı. Hayranları sanatçının büyük bir fotoğrafının bulunduğu pankarta "Dualarımız seninle" yazdı.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ü kahreden gece haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • dağlılar 21 Nisan 2017 07:27 yetti bu ibrahim erkal haberleri nereyi açarsan orada başka vatandaşlarda hastalkanıyor iyice sıktı ha medyanın çifte standardı insanı bezdiriyor iyice itici birdurum

    CEVAP YAZ 2 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro