İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir?

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir?

İbrahim Erkal eşi Filiz Akgün ile 2003 senesinde evlendi. Peki kimdir İbrahim Erkal ve karısı Filiz Akgün. İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşiyle ilgili bilinmeyenler.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? - Sayfa 1

İbrahim Erkal evinin otoparkında 12 Nisan'da geçirdiği beyin kanaması sonrasında bir aya yakın zamandır derin komadaydı. İbrahim Erkal'dan kötü haberler gelirken eşi Filiz Akgün ve çocukları yıkıldı. Peki kimdir İbrahim Erkal, karısı Filiz Akgün hangi belediye başkanının yeğeni, İbrahim Erkal ile eşinin kaç çocukları var? İşte İbrahim Erkal hakkında bilinmeyenler.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? - Sayfa 2

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal'ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün yeğeni.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? - Sayfa 3

İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal'ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyordu. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı.

İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? - Sayfa 4

49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babası. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı.