SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Hipnoz ile kilo verme, hipnoz ile kaç kilo verilir, hipnoz zayıflatır mı?

Hipnoz ile kilo verme, hipnoz ile kaç kilo verilir, hipnoz zayıflatır mı?

Hipnoz ile kilo vermek mümkün müdür? Hipnoz ile ne kadar sürede kilo verilir? Hipnoz kimlere uygulanır? Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak hipnoz ile kilo vermenin püf noktalarını cevapla.tv'ye anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-08-2018 03:00 - Güncelleme: 14-08-2018 03:00

Hipnoz denilince akla sürekli uyku halindeki kişinin karşısındakinin söylediklerini yapması gelse de uzmanlar, hipnozun birçok hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olduğunu söylüyor. Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak hipnoz ile kilo vermenin püf noktalarını cevapla.tv'ye anlattı.

Bilinç altımız bizim davranışlarımızın ana kaynağıdır. Orada geçmişten bugüne tüm kayıtlar saklıdır. Yaşadığı her olay, duyduğu her söz, insanı bir şekilde etkiler. Kişinin çeşitli korkuları, kaygıları, kızgınlıkları, endişeleri yine bilinç altında birer duygu kümesi olarak birikirler. Hipnozla zayıflama çalışmalarında çok ciddi başarılar elde edilmektedir. Hipnozla çok rahat ve kolay bir şekilde kilo vermek mümkündür. Hipnoz ile bilinçaltı düzeyde kişinin duygusal açlığı tedavi edilir ve beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesine yönelik çalışmalar yapılabilir. Kişinin bu şekilde fazla ve aşırı yemesinin önüne geçilir ve kişide bu kalıcı bir davranışa dönüştürülür. Beslenme alışkanlıklarını değiştirebildiğimiz insanlar için zaman içerisinde hiç zorlanmadan açlık çekmeden rahatlıkla kilo verir hale gelirler.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hipnoz ile kilo verme, hipnoz ile kaç kilo verilir, hipnoz zayıflatır mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro