YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Mart 2018 00:15 - Güncelleme: 08 Mart 2018 00:18

Heyecanlı ve coşkuluyuz

Bugün 8 Mart Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Ay 01:02’de Yay burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün daha özgür ve maceracı olabiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay, Koç burcundaki Venüs ve Merkür ile üçgen açı yapacak. Ateş elementinin güçlenmesi enerji ve motivasyonumuzu arttırabilir. Günlük işler ve ilişkilerde daha hevesli, cesur ve girişken olabiliriz.

Zaman zaman bireysel ve bencil isteklerde aşırıya kaçabilir, düşünmeden hareket edebiliriz. Dürtülerimizi ve heyecanımızı kontrol etmeliyiz.

Yabancı kültürler, yayıncılık, eğitim, seyahatler, spor ve fiziksel aktiviteler için uygun bir gündeyiz…

Akşam saatlerinde neşemizi arttıracak keyifli gelişmeler olabilir. Yeni kişilerle tanışabilir, farklı ortamlara girebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Heyecanlı ve coşkuluyuz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • mağdurpolis 08 Mart 2018 09:44 Daha Öncede yazmıştım; İzmir Angels Night Clubte rus hayat kadınları ile basılan 2 Emniyet Müdürü yardımcısı kim? Asayiş operasyonu sonucunda polislere direnen hatta tayinlerini çıkaran bu emniyet müdürleri kim? Görevini yapan polisler neden kıskaca alındı tehdit edildi. Görevini yapmaya çalışan bayan komiser yardımcısına tokat atan A.S. neden görevinin başında? Konu Ankara'ya aktarıldı mı? Ankara bu kadar özveri ile Gece kluplerindeki çalışan müdürlerini biliyor mu? HAİN FETÖ Darbesi sonrasında göreve getirilen bu müdürler mi ülkeyi savunacak soruyorum size??? (Malum bugün dünya kadınlar günü ve biz o tokatı unutmayacağız)

    CEVAP YAZ 0 1
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro