YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2018 23:55 - Güncelleme: 21 Ocak 2018 23:57

Hevesli ve girişken olabiliriz.

Bugün 22 Ocak Pazartesi... Ay günündeyiz...

Balık burcundaki Ay 04:12’de boşluğa girecek. Uyku ihtiyacımız artarken rüyalarımız da çok derinleşebilir. Sabah saatlerinde dalgın olabileceğimiz için günlük işlere konsantre olmakta zorlanabiliriz.

Ay 09:26’da Koç burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte öğle saatlerinden itibaren daha hevesli ve girişken olabiliriz.

Ay öğleden sonraki saatlerde Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yaparken, Kova burcundaki Güneş’ ten de uyumlu görünüm alacak. Kariyer ve sorumluluklar için daha aktif olabilir, inisiyatif alabiliriz. Çevremizdeki otorite figürlerinin baskısı artabilir. Arkadaşlarımızın desteklerini almamız daha kolay olacaktır. Aynı amaç ve idealleri paylaştığımız kişilerle biraraya gelip görevlerimize odaklanabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Kova burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Aşk, sevgi, estetik, sanat ve sosyal konuların daha verimli olacağı ve keyif vereceği akşam saatlerinde çevremizdeki kadın figürlerden destek alabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hevesli ve girişken olabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro