eposta yazdır zoom+ zoom-

'Her şeyin sorumlusu' onu hatırlamıyor

'Her şeyin sorumlusu' onu hatırlamıyor

22 yaşında hâlâ bakir olduğu gerekçesi ile altı kişiyi katleden Elliot Rodger’ın her şeyin sorumlusu dediği ilk aşkı onu hatırlamıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-05-2014 21:15 - Güncelleme: 22-10-2015 15:38

California eyaletinde 22 yaşında hâlâ bakir olduğu gerekçesi ile altı kişiyi katleden Elliot Rodger’ın ailesine gönderdiği manifestoda kadınlara karşı nefretinin kaynağı olarak tanımladığı ilk aşkı 20 yaşındaki model Monette Moio’nun, katili en son 10 yaşındayken gördüğü ve onu tam olarak hatırlayamadığı ortaya çıktı.

Hunger Games (Açlık Oyunları) filmlerinin yönetmen yardımcısı Peter Rodgers’ın oğlu olan Elliot, cinayetlerden önce ailesine ve terapistlerine yolladığı

141 sayfalık “My Twisted World” (Benim çarpık dünyam) başlıklı manifestoda, Moio’nun daha henüz çocukken “onunla dalga geçtiğini, onu reddettiğini ve derinden yaraladığını” iddia etmişti.

Elliot Rodger manifestosunda Moio ile ilgili olarak “ Benim tam bir kaybeden olduğumu düşünüyor olmalı. Ondan çok nefret ediyordum ve onu asla unutmayacağım. Onun yüzünden kadınlardan nefret etmeye başladım. Kadınların kötü, kalpsiz, benim acı çekmemden zevk alan yaratıklar olduklarını düşünüyorum” yazmıştı.

EN SON GÖRDÜĞÜNDE 10 YAŞINDAYDI

Ancak Moio’nun Hollywood’da dublör olarak çalışan babası John Moio New York Daily News gazetesine bir açıklama yaparak, “Kızının iddialar nedeniyle çok üzgün olduğunu ve yaşananlarda kesinlikle hiç bir sorumluluğu olmadığını” söyledi.

Baba Moio, “Tüm yaşananlar gerçekten çok rahatsız edici. O ölmüş olmasına rağmen sözleri hala korkutuculuğunu koruyor. Kızım bu adamı hatırlamıyor bile. Kızım her zaman çok nazik ve zarif bir çocuktu. Bu çocuğun ona bu suçlamaları yöneltiyor oluşu ne denli derin sanrılar içinde olduğunu gösteriyor” dedi.

John Moio sözlerine, “Kızım bu adamı en son gördüğünde 10 yaşındaydı. Tüm bunlar bu çocuğun kendi kafasında yarattığı bir illüzyondan ibaret. Kızım onu ortaokul ikinci sınıftan beri görmedi bile” diyerek devam etti.

Elliott Rodger’ın kızını hedef almadığı için çok mutlu olduğunu belirten baba, İngiliz Sun gazetesine de bir açıklama yaparak, “Bu çocuk kızıma gizlice aşıkmış. Ancak kızımın onun varlığından bile haberi yoktu. Düşünürseniz bu adam benim kızımı da öldürebilirdi, ona saldırabilirdi” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN 'Her şeyin sorumlusu' onu hatırlamıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro