eposta yazdır zoom+ zoom-

Hatice Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı gerçek sebebi meğer...

Gelinim Mutfakta yarışmasından en son Başak ile kaynanası elenmişti. Bu hafta izleyici Gelinim Mutfakta'da Hatice Karabulut ile kaynanasını göremeyince şaşırdı. Peki Hatice'ye ne oldu yeni gelen yarışmacılar kim?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-07-2018 13:21 - Güncelleme: 04-07-2018 13:21

Gelinim Mutfakta yarışmasının 2 Temmuz - 6 Temmuz haftasında şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor. Yarışmada en uzun soluklu kalan gelinlerden Hatice ve kaynanası Hüsniye Karabulut bir anda ortadan kayboldu. Cuma günü yapılan son elemede yarışmaya veda eden Başak ile kaynanası olmuştu. Hatice Karabulut ise haftayı ikincilikle bitirmişti.

Bilezikleri yeni yarışmacıya kaptıran Hatice ile kaynanası Hüsniye Karabulut bu hafta Gelinim Mutfakta'daki masalarını boş bıraktılar. İşin perde arkasına dair dolaşan iddialara geçmeden önce Fatih Ürek'in derinine inmeden yaptığı açıklamayı verelim.

Programın sunucu Fatih Ürek pazartesi günü Hatice ile Hüsniye'nin masasını gösterip 'Gördüğünüz gibi yarışmaya gelmediler' dedi.  Kanal D ise bu sırada geçtiği alt yazıda Hatice Karabulut ile kaynanası Hüsniye Karabulut'un yarışmadan çekildiğini duyurdu.

Hatice ile kaynanası neden çekildi asıl sebebi : Gelinim Mutfakta yarışmasında en uzun süre kalan gelin Hatice ile kaynanası Hüsniye olmuştu. Gelin ve kaynana arasında sürekli bir gerilim vardı. Bunun sebebi de kaynana Hüsniye'nin gelininin yemeklerini bir türlü bulamamasıydı.

Son elemenin olduğu cuma günü de benzer bir tablo yaşandı. Hüsniye hanım bu kez Hatice'nin tabağını bulamamakla kalmadı en çok kavga ettiği rakibi Başak'ın tabağına 5 puan verdi. Kaynanasından 1 puan alan Hatice bu yüzden haftanın birincisi olma ve bilezikleri alma şansını kaçırdı. Söylenenlere göre Hatice ile Hüsniye hanımın yarışmadan çekilmesinin asıl sebebi bu. Gelin ile kaynananın bu son olay sonrasında kavga ettikleri ve bu yüzden Gelinim Mutfakta yarışmasına çıkmadıkları söyleniyor. 

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları : Yarışmaya 17. Hafta Suzan Tekin ve gelini Şebnem Karataş elenen Başak ile kayınvalidesinin yerine katıldı. Yarışmadan çekilen Hüsniye ve gelini Hatice Karabulut'un yerine ise Sevgül Kıroğlu ve gelini Cansu Şöhret dahil oldu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hatice Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı gerçek sebebi meğer... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR44 YORUM
  • Misafir 16 Kasım 2018 22:53 "Hatice niye gittin"ama "cansu iyki geldin yoksa duru bebeğini nasıl tanıycaktık

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro