YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 09 Ağustos 2018 00:56 - Güncelleme: 09 Ağustos 2018 00:59

Hassas ve tepkisel olabiliriz

Bugün 9 Ağustos Perşmebe... Jüpiter günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, sabah saatlerinde Akrep burcundaki Jüpiter ve Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Gökyüzünde oluşan su üçgeni sezgilerimizi ve duygusal enerjimizi güçlendirebilir.

Aile çevremizle iletişim içerisine girme ve yaşamımızdaki olayları onlarla paylaşma isteğimizde artış olabilir. Tüm duygularımızı ve düşüncelerimizi yakınlarımıza açabiliriz. Hoşlandığımız kişiden sevgi dolu mesajlar almamız da mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı yapacak. Hırslı ve güçlü enerjiler duygusal baskı yaratabilir. Güçlü dönüşüm enerjileri bizi zorlayabilir. Kişisel güvenliğimiz, ailemiz, yuvamız ve vatanımızla ilgili konularda daha hassas ve tepkisel davranabiliriz.

Yengeç burcundaki Ay 14:20’den itibaren önemli bir açı yapmayacak ve günün geri kalan bölümünde boşlukta ilerleyecek. Öğleden sonraki saatlerde daha belirsiz ve yavaş enerjiler altında olabiliriz. Bu nedenle önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi sabah saatlerinde yapmak daha verimli ve hızlı sonuçlar almamıza imkan verebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Hassas ve tepkisel olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro