YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018 01:59 - Güncelleme: 10 Şubat 2018 02:11

Hareketli ve eğlenceli bir gün olabilir

Bugün 10 Şubat Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay yabancı kültürler, seyahatler, hukuk, eğitim ve yayıncılık gibi konuları daha fazla gündeme getirebilir.

Sabah saatlerinde Ay Kova burcunda Güneş ile uyumlu görünüm yapacak. Karşı cinsle ilişkilerimiz daha rahat ilerlerken gerekli destekleri de bulabiliriz. Kalabalık sosyal ortamlarda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabiliriz.

Ay öğleden sonraki saatlerde Koç burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bugün iş ve önemli konularla ilgilenmek yerine daha eğlenceli ve keyif aldığımız alanlara yönelebiliriz. Gezi ve seyahatler, açık havada zaman geçirmek, spor yapmak için de uygun bir gündeyiz…

Ay akşam 19:37’de Kova burcundaki Venüs ile uyumlu görünüm yapacak ve boşluğa girecek. Akşam saatlerinde ailemize vakit ayırmak, arkadaşlarımızla ve sevdiğimiz kişiyle buluşup çeşitli aktivitelerde yer almak bizi mutlu edebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hareketli ve eğlenceli bir gün olabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro