YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2018 01:00 - Güncelleme: 08 Haziran 2018 01:03

Günlük işlerde sabırsız davranabiliriz.

Bugün 8 Haziran Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay 00:25’de Koç burcuna geçecek. Koç burcundaki Ay önümüzdeki iki gün bizi daha meraklı ve hevesli hale getirebilir. Günlük işlerde girişken ve sabırsız davranabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Genel anlamda sorumluluklarımıza odaklanırken, otorite figürlerinin üzerimizdeki etkisi de artabilir. Ruhsal anlamda karamsar ve melankolik hisssedebiliriz. Gelecek endişeleri ve kariyer ile ilgili kaygılar güçlenebilir.

Kova burcundaki Mars düğümler ekseni ile birleşecek. Aynı hedefi ve ideali paylaştığımız kişilerle biraraya geleceğimiz kavramlar, etkinlikler ve organizasyonlara daha fazla motive olabiliriz. Geçmişimizle bağlantılı erkek figürlerle tekrar karşılaşmamız ve onlarla ilgili konuların da gündeme gelmesi mümkün. Bugün girişimlerimize ve yapacağımız eylemlere dikkat etmeliyiz. Maddi manevi bazı kayıplar ve risklerle karşılaşabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Günlük işlerde sabırsız davranabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro