YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018 00:38 - Güncelleme: 15 Şubat 2018 01:11

Güneş tutuluyor!...

Kova burcunda ilerleyen Ay yeniay fazında…

Bugün 15 Şubat Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Öğle saatlerinde Ay Akrep burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. İdealist ve iyimser enerjilerin güçlenmesi ile kişisel özgüven ve cesaretimiz de artabilir. Yaşama daha büyük pencereden bakabilir, uzak hedeflerimize odaklanabiliriz.

Kova burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür Koç burcundaki Uranüs ile uyumlu görünüm yapacak. Yaratıcı enerjilerin artması ile günlük işlerimizi hızlandıracak farklı ve ilginç fikirler bulabiliriz. Çevremizde  de bizi heyecanlandıracak sürpriz gelişmeler olabilir.

Geceyarısı 00:04’de Ay, Kova burcundaki Güneş ile birleşecek ve 27° Kova burcunda yeniay ile birlikte Güneş Tutulması meydana gelecek.

Güneş tutulmasının enerjileri normal yeniaydan kat kat daha güçlüdür ve etkileri altı ay kadar devam edebilir.

Kova burcu özgür enerjiler taşır; yenilik, değişim ve gelecekle ilgilidir. Teknoloji, bilim, uzay, astronomi,  astroloji, internet,  havacılık, uçaklar, yeni projeler, idealler, buluşlar, evrensel konular, grup çalışmaları, arkadaşlıklar, siyaset, meclis, özgürlükler, devrimler, Kova burcunun temsil ettiği kavramlardır. Önümüzdeki dönemde gerek kişisel gerekse toplumsal alanlarda bu kavramlar daha dikkat çekici ve belirleyici olabilir.

Kova geleceğin burcudur ve yaşadığı çağın ötesine uzanmak ister.

Yeniayın horoskoplarımızdaki etki derecesine göre geleceğimizi şekillendirecek, değiştirecek yeni fikirler ve ideallerin peşinden gidip, başlangıçlar yapabiliriz. Bireysel yaşamlarımızda olduğu kadar Kova yeniayı toplumsal kavramlarda da önemli yenilik ve değişimleri ortaya çıkarabilir.

Güneş ve Ay ile birleşen Merkür iletişim, zihinsel faaliyetler, haberleşme, eğitim, yakın çevre ilişkilerini güçlendirirken, geleceğimize ve ideallerimize odaklanıp, orjinal fikirler üretebiliriz.

Bizi sınırlayan koşullardan özgürleşip, yaratıcı yeteneklerimizi gösterebiliriz. Hayatımızın yönünü olumlu değiştirecek kapılar açılabilir. Yönetici gezegen Uranüs yeni ay noktasına uyumlu açı yaparak olayları hızlandırabilir ve sürprizler meydana getirebilir.

Tutulma ile birleşen asteroid Juno yasal ilişkiler, anlaşmalar, evlilik, kadın hakları, sadakat, adalet, eşitlik gibi kavramları da öne çıkarıyor. Bu alanlardaki beklentilerimizi karşılayacak imkanlarla karşılaşabilir, hayatımıza yeni kapılar açabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güneş tutuluyor!... yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro