YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2017 23:03 - Güncelleme: 26 Temmuz 2017 23:09

Güneş Mars Aslan burcunda kavuşuyor

Bugün 27 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Başak burcundaki Ay sabah saatlerinde Yay burcundaki Satürn ve İkizler burcundaki Venüs ile dik açı yapacak ve 09:31’den itibaren de boşlukta ilerleyecek.

Güne melankolik ve karamsar enerjilerle başlayabiliriz. Fiziksel olarak yorgunluk, kırgınlık, memnuniyetsizlik hissedebiliriz. Ay günün büyük bölümünde boşlukta olacağı için önemli işler ve görüşmeler yerine günlük rutin konulara zaman ayırabiliriz. Günün temposu biraz yavaşlarken, dinlenmek ve yalnız geçirebileceğimiz özel zamanlar ruhsal dengemizi korumamıza yardım edebilir.

Güneş ve Mars bugün Aslan burcunda birleşecek. Kişisel ego ve özgüven yükselirken, dürtüsel ve agresif davranışlar da ortaya çıkabilir. Bu enerjiyi yaratıcı ve sanatsal çalışmalara, hobilere yönlendirebiliriz.

Ay 18:38’den sonra Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak. Akşam saatlerinde itibaren sosyal yaşam hareketlenebilir ve özel ilişkilerimiz daha öncelikli hale gelebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güneş Mars Aslan burcunda kavuşuyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro