SON DAKİKA

YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018 10:57 - Güncelleme: 23 Temmuz 2018 10:59

Güneş Aslan burcuna geçiyor

Bugün 23 Temmuz Pazartesi... Ay günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay güne özgür ve iyimser enerjiler veriyor. Yabancı kültürler, inanç ve felsefeler, akademik ve hukuksal kavramlar daha fazla ilgi alanımızda olabilir.

Güneş bugün Aslan burcuna geçecek. Ateş elementinin sabit nitelikle burcu Aslan yaz mevsiminin en sıcak ve Güneş’li günlerini işaret ediyor. Güneş bir ay boyunca kişisel yaratıcılığımızı ve özgüvenimizi yükseltirken, sanat, eğlence, organizasyonlar, aşk ve sosyal yaşamı daha fazla aydınlatabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Başak burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Günlük yaşamda maddi manevi bazı beklentilerimizde, konfor, estetik, güzellik gibi alanlarda memnuniyetsizlikler oluşabilir. Kadın figürlerle ilişkilerde de daha özenli ve dikkatli olmalıyız…

Akşam saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Yaratıcığımızın ve hayal gücümüzün artacağı bu saatlerde daha idealist davranabilir, geleceğe ait büyük vizyonlar da oluşturabiliriz. Ancak gerçeklerden fazla uzaklaşmamalıyız. Bu bazı yanılgılara ve kayıplara da neden olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güneş Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro