YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017 22:25 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 22:27

Güneş Aslan burcuna geçiyor

Bugün 22 Temmuz Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay ailevi ve milli kavramları ön plana çıkarabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Hassas ve duyarlı enerjiler ruhsal ve sanatsal konulara ilgimizi arttırabilir. Ailemiz, yakınlarımız ve sevdiklerimize karşı daha duyarlı davranabilir, onlarla birlikte olabiliriz.

Su ve deniz kenarlarında bulunmak, açık havada ve doğada zaman geçirmek keyif verebilir. Hayvanlara ve ihtiyaç sahiplerine de merhamet edebilir, yardımcı olabiliriz.

Öğle saatlerinde itibaren Ay, Terazi Burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. Duygusal beklentilerimiz artarken, abartılı davranışlarda bulunabiliriz. Harcamalarımızı ve iştahımızı kontrol etmemiz de zorlaşabilir.

Güneş bugün Aslan burcuna geçecek. Yaz mevsimini tam anlamıyla yaşayacağımız bir aylık dönemde yaşamın keyifli yönleri, eğlence, tatil, oyunlar, konfor, lüks, sanat, aşk, hobiler, çocuklar Güneş tarafından daha fazla aydınlatılıp yaşamımıza girebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güneş Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro