YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2018 00:02 - Güncelleme: 30 Ocak 2018 00:05

Güne iyimser başlıyoruz

Bugün 30 Ocak Salı... Mars günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay güne duygusal ve hassas enerjiler veriyor.

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İyimser ve güvenli enerjilerle iş ve özel yaşamımızda kararlı adımlar atabiliriz. Genel anlamda kendimizi şanslı hissetmemiz mümkün. Çevremizden maddi manevi özel yardımlar da alabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay Koç burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak.  Bu saatlerde daha sabırsız ve huzursuz hissetmemiz mümkün. İlişkilerde ani tepkiler ve beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Sürprizlere hazır olmalıyız.

Yengeç burcundaki Ay 19:40 da Oğlak burcundaki Merkür ile karşıt açı yapacak ve boşluğa girecek. Akşam saatlerinde iletişimde ve ulaşımda engel ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz, dikkatli olmalıyız.

Ay gece 21:52’de Aslan burcuna geçecek. Dolunay fazındaki Ay’ın üzerimizdeki etkisi güçlenirken, ruhsal ve bedensel daha duyarlı olabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güne iyimser başlıyoruz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro