YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 09 Ekim 2018 23:07 - Güncelleme: 09 Ekim 2018 23:07

Güne huzursuz başlayabiliriz.

Bugün 10 Ekim Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Ay sabah 07:10’da Akrep  burcuna geçecek. Sabah erken saatlerde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile karşıt açıda olacak. Güne huzursuz başlayabiliriz. Fiziksel aktivitelerde acele etmemeli, kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmalıyız. Düşüncesizce yapılacak hareketler zaman zaman bizi zorlayabilir. Sabah saatlerinde ilişkilerde ani bir gerginlik yaşamamız mümkün.

Merkür günün ik saatlerinde Akrep burcuna geçecek. Merkür Akrep burcunda gizli ve bilinmeyen kavramlara merakımızı arttırırken, ayrıntılı hesaplar, derin incelemelerde başarılı olabiliriz.

Merkür 1 Kasım’a kadar Akrep burcunda ilerlerken finansal konularda daha sezgisel ve hesaplı davranabilir, ilişkilerde cinsellik ile ilgili takıntılı düşünceler, kıskançlık, kuşku ve saplantılarla karşılaşabiliriz.

Ay öğle saatlerinde Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Bu saatlerde günlük işlere daha iyi konsantre olabilir, sorumluluklarımıza odaklanabiliriz.

Akrep burcundaki Ay gece saatlerinde Venüs ile birleşecek, Kova burcundaki Mars ile de dik açı yapacak. Bu saatlerde daha tutkulu ve hırslı davranabiliriz. Karşı cinsle ilişkiler ve cinsellikte arzular ve dürtüsel tavırlar artabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güne huzursuz başlayabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro