Florence kasırgasının dehşet görüntüsü NASA çekti ABD'lilerin ödü koptu

Florence kasırgası ABD'nin tüylerini diken diken ediyor. 3 milyon kişiyi elektriksiz bırakması beklenen kasırga Kuzey Carolina kıyılarını vurmaya başladı. Asıl etkisini yarın gösterecek olan Florence kasırgası hafif sayılan etkisiyle bile 400 bin kişiyi şimdiden karanlıkta bıraktı. Şehir merkezleri göle dönerken fırtınanın yıkıcı etkisi çok daha fazla olacak.

Şu anda Florence kasırgasının saatteki hızı saatte 175 kilometre. Ancak bu geceden sonra hızı daha da artacak ve önüne çıkan herşeyi yutacak hale gelecek. 

NASA yeni çekti Florence'ın şok karesi : Florence kasırgasının uydu görüntüleri ABD'lilerin neden bu kasırgadan bu kadar çok korktularını ortaya koyuyor. Aşağıdaki kareyi NASA yeni çekti. 

ABD'nin doğu kıyısına yaklaşan Florence'ın uydudan çekilen aşağıdaki fotoğrafı, kasırganın dev boyutları hakkında fikir veriyor. Şimdiye kadar Güney Carolina, Kuzey Carolina ve Virgina'da 1,7 milyon kişi tahliye edildi. 10 milyon kişinin durumu da kasırgadan etkilenebilecekleri kaygısıyla yakından izleniyor.

  • Dünya 14 Eylül 2018 21:05
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Florence kasırgasının dehşet görüntüsü NASA çekti ABD'lilerin ödü koptu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro