eposta yazdır zoom+ zoom-

Evi terkederken çatıyı da söktürdü!

Evi terkederken çatıyı da söktürdü!

Adana'da bir kadın kocasını terkederken kendi ailesinin yaptırdığını iddia ettiği evin çatısını ve pencerelerini de söktürdü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-07-2013 17:29 - Güncelleme: 25-10-2015 04:10

Adana'da 40 yaşındaki Şahin İdem'i terkeden eşi 34 yaşındaki Fatma İdem, giderken kendi ailesinin yaptırdığını iddia ettiği evin çatısını ve pencerelerini de söktürdü.

Olay, geçen hafta merkez Yüreğir İlçesi Bahçelievler Mahallesi 1370 Sokak 12 numaralı evde meydana geldi. Kesinleşmiş 4 yıl hapis cezası nedeniyle cezaevine giren belediye işçisi Şahin İdem, Denetimli Serbestlik Yasası'ndan faydalanarak bir süre önce çıktı. Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığı'nda kamu görevi yapmaya başladı.

İddiaya göre bu süre içinde tartıştığı eşi Fatma İdem, ilk eşinden olan çocuklarını alıp diğer 2 çocuğunu ise eşine bırakarak kendi ailesinin evine gitti. Bu arada yakınlarının da göndererek eşi ile oturduğu ancak kendisinin yaptırdığını iddia ettiği evin prefabrik çatısı ve PVC pencerelerini söktürdü.

Ancak Denetimli Serbestlik Yasası nedeniyle muhtarlıkta mecburi görev yaparak cezasını çeken Şahin İdem, tekrar cezaevine dönmemek için evin çatısının sökülmesine müdahale edemedi. Eşinin ailesinin evdeki bazı eşyaları da alıp götürdüğünü iddia eden Şahin İdem, sokakta kaldığını söyledi.

Eşinden olan 2 çocuğunu koruyucu aileye vereceğini belirten İdem, "Eşim beni terk etti. Daha sonra ağabeylerini göndererek oturduğumuz evin çatısını pencerelerini söktürdü. Polisi aradım, kimse müdahale etmedi. Eşyaların bir bölümünü de alıp götürdüler. Cezam yanmasın diye kimseye müdahale edemedim. 5 ve 8 yaşındaki 2 oğlumla ortada kaldım. Şimdi onları koruyucu aileye vereceğim. En kısa zamanda kendi toplayacağım. Ancak devletimizden ve yardımseverlerden evimin çatısını yaptırmak için yardım istiyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro