Erdoğan'ın salona girişinde dikkati çeken şarkı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nin yapıldığı salona gelişinde 'Dönmem geri senin yolundan' şarkısıyla karşılandı. Siyah zemin üzerinde fosforlu AK Parti logosunun yer aldığı tişörtler giyen partililer, görsel bir şölen oluşturdu.

İlk olarak salon dışında kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Erdoğan, daha sonra salona geçti.

Başkan Erdoğan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nin yapıldığı salona gelişinde, 'Dönmem geri senin yolundan' şarkısıyla karşılandı.

AK Parti'nin 6. Olağan Büyük Kongresi, Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Ankara Spor Salonu'na girişiyle başladı.

Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, hazırlanan platformdan yürüyerek partilileri selamlarken, partililer hep birlikte 'Dönmem geri senin yolundan' şarkısını söyledi.

  • Siyaset 18 Ağustos 2018 14:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Erdoğan'ın salona girişinde dikkati çeken şarkı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • tamam 18 Ağustos 2018 19:11 Türkiye başkanlık sistemini getirdin ama Particiligi bitiremedin. Bir partinin genel başkanı olduğun müddetce herkesin başkanı olmazsın. Bana göre başkanı olan birisi , parti başkanlığını bırakmalıdır

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro