eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telgrafı

Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bingöl'de şehit olan Sarı ile Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Palancı, Koç, Açıkkol, Dinek, Çetin, Gökçe, Demirel ve Çevik'in ailesine başsağlığı telgrafı gönderdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-03-2018 17:59 - Güncelleme: 03-03-2018 17:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'de vatani görevini yaparken kazara vurularak şehit olan Ömer Sarı ileZeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Uğur Palancı, Abdullah Taha Koç, Burhan Açıkkol, Mehmet Dinek, Recep Çetin, Mustafa Ozan Gökçe, Arif Demirel ve Rıdvan Çevik'in ailesine başsağlığı diledi.

Edinilen bilgiye göre, Erdoğan, Bingöl'de arkadaşına ait silahın ateş alması sonucu şehit olan Jandarma Komando Er Sarı'nın ailesine taziye telgrafı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, Zeytin Dalı Harekatı esnasında şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Uğur Palancı, Jandarma Astsubay Çavuş Abdullah Taha Koç, Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol, Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Dinek, Piyade Uzman Çavuş Recep Çetin, Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Ozan Gökçe, Jandarma Uzman Çavuş Arif Demirel ve Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik'in ailelerine de birer başsağlığı telgrafı yolladı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telgrafı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Gezici 03 Mart 2018 18:16 Owhhhh!....Muktedir Afrika seferinden saraya döndü.......Artık sırtımız yere gelmez!....

    CEVAP YAZ 1 16

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro