YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018 00:21 - Güncelleme: 25 Şubat 2018 00:24

Duygular öne çıkıyor

Bugün 25 Şubat Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay sabah 06:05’de Yengeç burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün özel yaşamımız, ailemiz, evimiz ile ilgili konular daha fazla gündemimizde olabilir.

Bugün Merkür ve Neptün Balık burcunda birleşecek. Duygularımız ve sezgilerimiz düşüncelerimizi etkileyebilir, bilinçaltına yönelik çalışmalarda başarılı olabiliriz.

Balık burcundaki Venüs ile Yay burcundaki Mars arasında oluşacak dik açı karşı cinsle ilişkilerde hızlı elektriklenmelere neden olabilir. Dürtüsel ve duygusal davranabilir, aşk ve romatizmden keyif alabiliriz.

Sanatsal yaratıcılığımızın da yükseleceği bir gündeyiz. Yeteneklerimizi gösterebileceğimiz işlere zaman ayırabiliriz.

Balık burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Satürn arasında oluşan uyumlu görünüm güne sağduyulu ve istikrarlı enerjiler verirken, otorite figürlerinden destek alabilir, güç ve güven hissedebiliriz.

Yengeç burcundaki Ay öğleden sonra Balık burcundaki Güneş ile üçgen açı yapacak. Düşünce ve duygularımız arasında denge kurabileceğimiz bu saatlerde kendimizi daha mutlu ve huzurlu hissedebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygular öne çıkıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro