eposta yazdır zoom+ zoom-

Dünya Merkel'in Ivanka'ya bakışlarını konuşuyor

Dünya Merkel'in Ivanka'ya bakışlarını konuşuyor

Almanya Başbakanı Merkel'in Beyaz Saray ziyareti sırasında ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka Trump'a olan bakışı sosyal medyada olay oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-03-2017 18:21 - Güncelleme: 18-03-2017 18:21

Almanya Başbakanı  Angela Merkel'in ABD Başkanı  Donald Trump'la gerçekleştirdiği görüşmenin yankıları sürerken,  Beyaz Saray'da düzenlenen toplantıdan gelen kareler, sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Merkel'in 'El sıkışmak ister misiniz?' sorusuna Trump'ın kayıtsız kalması üzerine yaşanan 'garip' anlar bir yana, sosyal medya,  Merkel'in Ivanka Trump'a attığı bakışları da konuşmaya başladı.

IVANKA DA GÖRÜŞMEDE YER ALDI

Trump yönetiminde resmi bir unvanı olmayan ABD Başkanı'nın kızı Ivanka Trump,  Beyaz Saray'da gerçekleşen ve  Merkel ile Trump da dahil ABD'nin iş dünyası liderlerinin katıldığı toplantıda hazır bulundu.

"SEN NEDEN BU TOPLANTIDASIN" YORUMU

Toplantıda esnasında  Merkel'in, Ivanka Trump'a attığı bakışlar sosyal medyada çok konuşuldu.  Merkel'in Trump'a bakışı için  Twitter'da, "Merkel'in 'Sen neden bu toplantıdasın' bakışını artık biliyoruz", "Merkel'in, hepimizin merak ettiği soruyu soran bakışları", "Merkel: Burada ne yapıyorsun" şeklinde yorumlar yapıldı.

Ivanka Trump bundan önce bir kez daha  Beyaz Saray toplantısına katılmıştı. Şubat'ta düzenlenen toplantıda bu sefer de Trump'ın  Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya bakışları çok konuşulmuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dünya Merkel'in Ivanka'ya bakışlarını konuşuyor haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Turgut Şentürk 19 Mart 2017 02:46 Hey Merkel senden büyük İvanka var. Ondanda büyük Donald Trump var. Herşeden büyük te Allah var. Allahın tokadı vardır. Vurdumu seste getirir görüntüde getirir. insan içine çıkaramayacak hale düşürür. Rezil rüsva eder.

    CEVAP YAZ 0 96
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro