Dünya bu şoförü konuşuyor!

ABD'de Milwaukee şehrinde seyir halindeki otobüsün kadın şoförü Irena Ivic, kaldırım kenarında, tek başına yürüyen bir bebek gördü. Gördüğü bu duruma kayıtsız kalamayan kadın şoför, hemen harekete geçti.

OTOBÜSÜ DURDURUP YANINA KOŞTU Üzerinde sadece bebek tulumu olan ve yalın ayak yürüyen bebeği fark eden kadın şoför, otobüsü durdurup ağlayan bebeğin yanına doğru koştu. Bebeği kucaklayıp, hemen otobüse geri döndü.

Bu sırada bebeği kucağına alıp, bir yandan da yetkililere bilgi verirken bir yolcu da üzerindeki montu çıkararak bebeğin üzerini örttü. Kadın şoförün kucağında bir süre uyuyan bebek, ihbar sonrası otobüsün yanına gelen itfaiye ve polis ekiplerince teslim alınarak babasına verildi.

"KISA SÜREDE KAYBOLDU" Polis ekiplerinin olayla ilgili yaptığı açıklamada, bebeğin sadece üşümüş ve korkmuş olduğu, herhangi bir zarar görmediği duyuruldu. Bebeğin, annesi ile birlikte dışarı çıktığı ancak psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen annenin, bebeği unuttuğu; bebeğin ise annesinin yanından ayrılarak kısa sürede kaybolduğu belirtildi.

  • Dünya 12 Ocak 2019 17:42
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Dünya bu şoförü konuşuyor! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro