BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
GÜNCEL

Erdoğan'ın 'deden kurban olsun sana' dediği çocuk bakın kim çıktı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sesini duyurmak için kendisine seslenen 13 yaşındaki Emirhan Soydan'a 'Deden kurban olsun sana. Bir dur daha. Ben de seni çok seviyorum.' deyince küçük çocuk gözyaşlarına boğuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri AK Parti Kocaeli Aday tanıtım toplantısında tribünleri dolduran partililerinin tezahüratları arasında konuşması için sahneye çıktı.

ERDOĞAN'IN ÇERÇEVELİ FOTOĞRAFINI ALMAK İÇİN PARA BİRİKTİRMESİYLE GÜNDEME GELDİ: İhlas Haber Ajansı'nın özel haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çerçeveli fotoğrafını almak için para biriktirmesi ile gündeme gelen 13 yaşındaki Emirhan Soydan, Erdoğan'a sesini duyurmak için konuşması boyunca “Cumhurbaşkanımız sizi çok seviyorum” diye bağırdı.

Erdoğan'ın kendisine seslenmesi sonrasında küçük çocuk gözyaşlarına boğuldu. Ağlayan küçük çocuğu gören Erdoğan, "Deden kurban olsun sana. Bir dur daha. Ben de seni çok seviyorum. İşte bu gönül. Gönülden gönüle yol var. Ağlamak yok. Ağlarsan beni de burada ağlatırsın" diye yanıt verdi. 

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Konya'da korkunç kaza! İki otomobilin arasında kalıp ölümden döndü
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Görüntüler ortaya çıktı! İki tren böyle çarpışmış
Denize düşen hemşireyi, dalış timi komutanı kurtardı
Nihat Zeybekci en önemli projesini açıkladı
Florya'da deneme seferi yapan tren, başka bir trenle çarpıştı
Yıldız Tilbe orkestrasını fena azarladı!
Erzurum'da şafak operasyonu! İkisi kadın 4 kişi yakalandı
Payitaht Abdülhamid 70. bölüm fragmanı
Ameliyathanede hastayı unuttular!
Yorumlar