eposta yazdır zoom+ zoom-

Dolgu uygulamaları yüzümüzün şeklini değiştirir mi?

Dolgu uygulamaları yüzümüzün şeklini değiştirir mi?

En çok sorulan sorulardan biriside hastaların dolgu istememesi ve yüz şekillerinin değişmesinden korkması olduğunu belirten Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman cevapla.tv'ye anlattı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-07-2018 13:00 - Güncelleme: 18-07-2018 13:00

Zaman içinde hepimizin yüzünde belli alanlarda yağ dokumuzdan kayıplar olmaktadır. Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu yağ dokunun eksikliğini biz geçici olan iyonik asit destekli ürünlerle yerine koyabilmekteyiz. Dolgu uygulamalarındaki amaç, hastanın yeni bir yüz şekline yeni bir tasarıma maruz kalması değil aksine eski görüntülerine, gençlikteki yağ dokusunun desteğiyle sağlıklı ve gergin halde günlük hayatlarına devam etmeleri için yapılan tedaviler olmalarıdır. Doğru yapılan dolgu uygulamalarında asla sizin görüntünüzün değişmeyeceğini ve eski görüntünüze kavuşacağınızı beklemelisiniz.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Dolgu uygulamaları yüzümüzün şeklini değiştirir mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro