CHP'li üyeye sert yanıt: Cebinden ödemeyen şerefsizdir

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisinde Başkan Fatma Şahin'in seslendirdiği tanıtım filminin maliyeti CHP'li üye Mehmet Sucu'nun diline dolandı. Şahin, yerel seçimlere aylar kala çekilen filme 220 bin lira ödenmesini eleştiren muhalefete, "Bu filmin aynı kalitesinde siz oynayın, bundan daha ucuzunu yapın, bu kardeşiniz cebinden ödemezse şerefsizdir" ifadeleriyle yanıt verdi.

Konu Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında gündeme geldi. Gaziantep'in, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) 'Yaratıcı Şehirler Ağına' dahil edildiğini hatırlatan Şahin'in 20-22 Eylül tarihlerinde GastroAntep Festivali'nin düzenleneceğini duyurması ve tüm meclis üyelerini bu festivale davet etmesi üzerine CHP'li Belediye Meclis Üyesi Mehmet Sucu söz aldı.

​CHP'li Sucu, gastronomi kenti Gaziantep'in çok pahalı bir şehir haline geldiğini, sıradan lokantalarda dahi 100 gram kebabın bir kilo et fiyatına satıldığını söyledi.

Sucu'nun Fatma Şahin'in hem seslendirip hem de kısa bir bölümünde yer aldığı 3 dakika 10 saniyelik filmin ihalesinin hangi firmaya kaça verildiğiyle ilgili sorusuna Başkan Şahin çok sert tepki gösterdi.

'SİZ OYNAYIN, PARASINI CEBİMDEN ÖDERİM': Sucu'nun filmin maliyetinin 220 bin liraya olduğu ve bununla ilgili kamuoyunda büyük yankı olduğunu söylemesi üzerine Şahin, "Bu yankı sadece CHP'de buldu, esefle kınıyorum. Bu filmin aynı kalitesinde siz oynayın, bundan daha ucuzunu yapın ben kendi cebimden ödeyeceğim. Bu filmin aynısını yapın, bu kardeşiniz cebinden ödemezse şerefsizdir" dedi. 

Sucu da, "Sinirlenmenize gerek yok. CHP'nin ufku vardır, ben de sizi kınıyorum. CHP ülkenin aydınlık yüzüdür. Biz sadece CHP olarak sadece filmin maliyetini soruyoruz. Sizin böyle kızmanızı yadırgadım" diye konuştu.

BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ: Şahin'in kendi sesiyle, geçmişten günümüze Gaziantep'in anlatıldığı #BenAntepim adlı film sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

  • Güncel 11 Eylül 2018 12:40
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN CHP'li üyeye sert yanıt: Cebinden ödemeyen şerefsizdir videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • mustafa çam 11 Eylül 2018 13:11 CHP önce millet vekili elifDOĞAN türkmenini devlete ödettiği 2 milyon liralık telefon parasını ne çabuk unuttular.Başkanlık Divanı’nda en yüksek faturalarda ilk 5 sırayı CHP’lilerin aldığı öğrenildi. tabii kendileri yapınca demokrat cumhuriyetçi laik AKP BİR TANITIM FİLMİ İÇİN üstelik devletin tanıtımı için harcanılan 220 Bin liramı dert oldu CHP ye

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro