YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2019 00:12 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 00:15

Çevremizin etkisinde kalabiliriz.

Bugün 11 Ocak Cuma... Venüs günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay manevi ve ruhsal konuları öne çıkarıyor. Duygularımız hassas olacağı için çevremizin etkisinde kalabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ile ahenkli açı yaparken Neptün ile de birleşecek. Geleceğe daha iyimser bakabileceğimiz bu saatlerde geniş vizyonlar oluşturabilir, hayalgücümüzden yararlanabiliriz. Önsezilerimizin güçlenmesi mümkün. Çevremizi izlemek veya dinlemek yerine hissetmeye çalışalım. İnsanların göremediklerini fark edebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Güneş ve Plüton ile uyumlu görünümde olacak.Karşı cinsle ve otorite pozisyonları ile ilişkilerimiz daha rahat ilerlerken, gerekli destekleri de alabiliriz.

Balık burcundaki Ay 17:25’den itibaren boşlukta ilerleyecek ve önemli bir açı yapmayacak. Akşam saatlerinde keyif aldığımız konulara zaman ayırabilir, dinlenebilir, iç dünyamıza yönelebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Çevremizin etkisinde kalabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro