YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018 00:40 - Güncelleme: 30 Ağustos 2018 00:43

Çabuk harekete geçebiliriz

Bugün 30 Ağustos Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Aslan burcundaki Merkür ve Oğlak burcundaki Plüton ile güçlü açılar yapacak. İş ve kariyer konularına motive olabilir bazı girişimlerde bulunabiliriz. Güçlü ve yetkili kişilerle görüşmemiz, devlet ve otorite pozisyonlarıyla irtibat kurmamız mümkün. Eğitim ve hukuksal temalı işlerimizde bazı önemli destekler de alabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Terazi burcundaki Venüs ile karşıt açı yapacak. Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerimizde gerilimler oluşabilir. Sabit düşünceler ve inatçı tutumlardan uzak durmalıyız. Kişisel isteklerimizde çok ısrarcı olmadan karşımızdaki kişilerin beklentilerini önemsemekte fayda var.

Gece saatlerinde ise Ay, Oğlak burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Bu gergin ve stresli enerjileri arttıracağından kazalara, sakarlıklara, ilişkilerde yaşanabilecek çatışmalara karşı dikkatli ve temkinli olmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Çabuk harekete geçebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro