YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Mart 2018 22:23 - Güncelleme: 03 Mart 2018 22:26

Büyük ilhamlar alabiliriz.

Bugün 4 Mart Pazar... Güneş günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay güne dengeli ve sanatsal enerjiler veriyor.

Günlük yaşamda konfor ve rahata yönelik beklentilerimiz artarken zaman zaman tembellik yapabiliriz. Zevk aldığımız konulara, özel ve sosyal ilişkilere zaman ayırmak için iyi bir gündeyiz.

Balık burcunda birleşen Güneş ve Neptün sanatsal ve ruhsal enerjileri güçlendiriyor. Daha idealist ve vizyoner olabilir, büyük ilhamlar alabiliriz. İlişkilerde romantizm öne çıkıyor. Çevremize karşı daha duyarlı olabilir, ihtiyaç sahipleriyle ilgilenebiliriz. Chiron ile birleşen Merkür ve Venüs maneviyatı daha da güçlendiriyor. Kendimiz ve çevremizdeki ruhsal ve bedensel eksik, hata ve yaraları keşfedebilir, tedavi yollarını bulabiliriz.

Yardım, şifa, arınma, terapi çalışmaları için verimli bir gündeyiz. Maddi manevi çevremizden ihtiyacımız olan destekleri almamız da mümkün. İç dünyamıza yönelmek, bilinçaltı uygulamaları ve tefekkür çok yararlı sonuçlar ortaya çıkarabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Büyük ilhamlar alabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro