eposta yazdır zoom+ zoom-

Bomba iddia! Erdoğan ile Davutoğlu Gül'ü mü konuştu?..

Bomba iddia! Erdoğan ile Davutoğlu Gül'ü mü konuştu?..

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun geçen pazartesi günü Beştepe'de yaptıkları 3 saatlik görüşmesinin 1.5 saati iç politika konuşuldu. Abdullah Gül'ün son dönemdeki çıkışları da değerlendirildi..."

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 31-01-2018 07:36 - Güncelleme: 31-01-2018 08:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ahmet Davutoğlu'nun geçen pazartesi günü Beştepe'de yaptıkları 3 saatlik görüşmeyle ilgili AK Parti kulislerini iyi bilen Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'den çarpıcı bir iddia geldi. Selvi, görüşmenin ana gündeminin Abdullah Gül'ün son dönemdeki çıkışları olduğunu yazdı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ahmet Davutoğlu geçtiğimiz hafta pazartesi günü Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 3 saat görüşmüş, ardından da Davutoğlu bu pazartesi Silivri'deki FETÖ darbe davasını izlemeye gitmişti. Davutoğlu dün de AK Parti Grup Toplantısı'na Erdoğan ile birlikte gelmiş ve en ön sırada Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile yan yana oturmuştu.

Tüm bunlar üzerine "neler oluyor, ne konuştular?" soruları alıp başını giderken, Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün çıkışıyla yaşanan tartışmanın da ele alındığı kulağıma geldi" diye yazdı. İşte Selvi'nin yazısının ilgili bölümü:

MECLİS'TEKİ GÖRÜNTÜ: Cumhurbaşkanı Erdoğan grup toplantısına, sağında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, solunda Başbakan Binali Yıldırım’la birlikte girdi. Salonda ise sağına Binali Yıldırım’ı soluna Ahmet Davutoğlu’nu alarak oturdu. 

ÜÇ SAATİN 1.5 SAATİ İÇ POLİTİKA: Ama onun öncesi vardı. Erdoğan ile Davutoğlu 22 Ocak Pazartesi günü 3 saat süren bir görüşme yaptılar. Görüşmenin yarısı başta Afrin operasyonu olmak üzere dış politikadaki gelişmelerdi, diğer yarısında ise iç politika konuşuldu. 

KULAĞIMA GELDİ: 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün çıkışıyla yaşanan tartışmanın da ele alındığı kulağıma geldi. Davutoğlu, Türkiye’nin içinden geçtiği dönemde güçlü bir şekilde Erdoğan’ın yanında yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bir yanına Davutoğlu’nu diğer yanına Yıldırım’ı alarak, parti içi birlik ve beraberliği tahkim edici önemli bir adım attı. Liderlik bu işte.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bomba iddia! Erdoğan ile Davutoğlu Gül'ü mü konuştu?.. haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • al. 31 Ocak 2018 11:36 ateş bacayı sarmış gibi, saflar sıklaştırılıyor mu? aman gül e kayacak var mı.. tutun parti içini... haydi seçime milleti tutabilir misiniz?

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Abdullah Gül
ABDULLAH GÜL KİMDİR?

Abdullah Gül kaç yaşında aslen nereli, eşi ve çocukları kimdir? 11. Cumhurbaşkaın Abdullah Gül'ün siyasi hayatı ve ailesine dair biyografisi şöyle; Abdullah Gül 29 Ekim 1950’de Kayseri’de doğdu. &Ou

DEVAMI » Ahmet Davutoğlu
AHMET DAVUTOĞLU KİMDİR?

26 Şubat 1959’da Konya’da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamladı. 1983–84 eğitim öğretim yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Ekonomi b&oum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro