eposta yazdır zoom+ zoom-

Bomba iddia! ABD Rusya'yı uyardı: Çok güçlü vurmaya hazırız

Bomba iddia! ABD Rusya'yı uyardı: Çok güçlü vurmaya hazırız

Bloomberg'in iddiasına göre, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Rusya Güvenlik Konseyi Başkanı Nikolay Patruşev’i, Washington’un Suriye hükmet güçlerine yeni ve daha güçlü bir darbe indirmeye hazır olduğu konusunda uyardı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-08-2018 07:43 - Güncelleme: 26-08-2018 08:20

ABD'li yayın organı Bloomberg'in dört farklı kaynağa dayandırdığı iddiasına göre, ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Rusya Güvenlik Konseyi Başkanı Nikolay Patruşev’le geçen perşembe Cenevre’de yaptığı görüşmede Washington’un Suriye hükmet güçlerine yeni ve daha güçlü bir darbe indirmeye hazır olduğu konusunda uyardı.

Kaynakların aktardığı bilgiye göre ABD yönetimi, ellerinde Suriye ordusunun, militanların kontrolündeki bölgeleri kurtarırken kimyasal silah kullanma olasılığı bulunduğuna dair bilgiler olduğunu ileri sürüyor ve ABD’nin böyle bir saldırıya öncekine göre ‘daha güçlü askeri eylemlerle yanıt vermeye’ hazır olduğunu belirtiyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bomba iddia! ABD Rusya'yı uyardı: Çok güçlü vurmaya hazırız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Yazık ulkeme 26 Ağustos 2018 11:02 Vurun, nasıl olsa türkiye göçmenleri alıyor, sizde rahatca at koşturun, dünya suriyede yaşanan dramı türkiye yüzünden görmüyor ABD ve Rusyanın pisliklerini türkiye kapatıyor, ege denizi açık olsaydi tüm dünya suriyede yaşananları daha iyi anlardı,

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro