eposta yazdır zoom+ zoom-

Binlerce SP'li terörü lanetledi

Binlerce SP'li terörü lanetledi

Saadet Partisi'nin düzenlediği mitinge yoğun katılım dikkat çekti

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-10-2012 21:01 - Güncelleme: 23-10-2015 18:42

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı tarafından organize edilen Gebze Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen 'Teröre Lanet, Peygambere Sevgi Mitingi'ne halkın yoğun ilgisi oldu. Mitinge SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak da katıldı.

Mitingde bir konuşma yapan Genel Başkan Kamalak, "Öncelikle birlik ve beraberliğe çok fala ihtiyacımızın olduğu bu günde, bu meydanı dolduran tüm Gebzelilere teşekkür ediyorum. Müslümanlar olarak son günlerde sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'e yapılan haksız saldırıları esefle kınıyoruz. Sevgi ve şefkat peygamberi Hz. Muhammed'e karşı başlatılan bu karalama kampanyası tüm dünyada nefretle karşılandı. Bizlerde bu vesile ile selam ve salatla andığımız peygamberimizi sevgiyle yad ediyor. Onu sevmeye devam edeceğimizi bildirmek istiyorum" dedi.

Terörün yurt dışı kaynaklı olduğunun altını çizen Kamalak, "Biz tarih boyunca ırk ayrımı yapmadık. Tüm Müslümanlar bizim kardeşimizdir. Bu meydanda toplanan kalabalığın içinde Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi ve diğerleri olmak üzere bir Türkiye mozaiğini ortaya koymuş durumdayız. Allah aşkına var mı bir birimizden farkımız? Yok. Hepimiz Müslümanız aynı Allah'a, aynı kitaba ve aynı peygambere inanıyor ve aynı kıbleye yöneliyoruz. Biz düşman değil kardeşiz ve öyle kalacağız. İçimize bu nifakı sokan ulusal ve Uluslar arası şerh güçlerine şuradan sesleniyorum: bizi asla bölemezsiniz" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro