eposta yazdır zoom+ zoom-

Bilinçaltının Büyüsü'nü okudunuz mu?

Bilinçaltının Büyüsü'nü okudunuz mu?

Bilinçaltınızı programlayın ve muhteşem bir yaşam imar edin…

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-09-2013 21:01 - Güncelleme: 23-10-2015 16:32

BİLİNÇALTININ BÜYÜSÜ

Kuantum Sıçraması, Kuantum Koçluk Programı, Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek, İsimlerin Enerjisi ve Esmaların Gizli Hazinesi kitaplarının yazarı Nilda Ferhan Efeçınar, bu kitabında, arzuladığımız yaşam başarısına giden yolda evrenin yasalarını ve zihnimizin çalışma prensiplerini irdeliyor.

Bilinçaltınızı programlayın ve muhteşem bir yaşam imar edin…

BİLİNÇALTI’NIN BÜYÜSÜ bize gösteriyor ki, muhteşem bir güce, eşsiz bir potansiyele sahip bilinçaltımız tüm yazılımların yer aldığı programlanabilir bir komuta merkezidir. Bu nedenle, bilinçaltımızdaki yazılımlar değiştikçe bizim yaşamlarımız da değişecektir.

Sistemin Yasalarına sarılın!

Hak Yasası, Paylaşım Yasası, Enerjiyi Koruma ve Yükseltme Yasası, Kendi Gücüne İnanma Yasası, İnanç Yasası, Sipariş Yasası ve Şükran Yasası ile hayatınızı düzene koyabilir, istediklerinizi gerçekleştirme yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.

Kitabı alanlar ücretsiz “ BOLLUK ve BEREKET” Bilinçaltı Telkin CD’sine sahip olacaklar.

Yayınevi: ARŞ Yayınları
Yazar: Nilda Ferhan Efeçınar
www.arsyayinlari.com.tr

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro