YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Eylül 2018 23:18 - Güncelleme: 08 Eylül 2018 23:20

Başak burcunda yeniay doğuyor

Bugün 9 Eylül Pazar... Güneş günündeyiz…

Başak burcunda ilerleyen Ay güne çalışkan ve titiz enerjiler veriyor. Detay gerektiren günlük işler, ayrıntılar, hesaplamalar, sağlık ve hijyen ile ilgili konulara odaklanabiliriz.

Akşam 21:01’de Ay Güneş ile birleşecek ve 16° Başak burcunda yeniay doğacak. Toprak elementinin değişken nitelikli burcu Başak, iş, çalışma, usta-çıraklık, üretim, toprak işleri, çiftçilik, hizmet, eğitim, öğrenim, sağlık, beslenme, hijyen, günlük düzen, detay, beceri ile ilgili kavramları temsil eder.

Yeniay bu alanlarda kararlar almak, yeni bir tohum ekmek, girişimde bulunmak için değerlendirilebilir.

İş yaşamımız ve günlük hayatımızla ilgili düzenlemeler, planlamalar yapabiliriz. Finansal hesaplar, bütçe, muhasebe işlemleri, çalışanlar ile ilgili detaylar, önümüzdeki günler için hazırlanacak iş planları bu dönemin konusudur. Temizlik yapabilir, kullanılmayan eşyaları atabilir, dolaplarımızı gözden geçirebiliriz. Yararlı ve gerekli olanla, gereksiz olanı ayırmak için uygun bir dönemdeyiz.

Venüs bugün Akrep burcuna geçiyor. 5 Ekim’e kadar Akrep burcunda ilerleyecek olan Venüs daha sonra retro harekete geçecek. Bu dönemde ilişkilerde tutku ve cinselliği öne çıkarırken, para ve maddi alanlarda ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Başak burcunda yeniay doğuyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro