SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den İyi Partili isme flaş çağrı: Partimize davet ediyoruz

Bahçeli'den İyi Partili isme flaş çağrı: Partimize davet ediyoruz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP olarak öncelikle değerli dava arkadaşımız Hayati Arkaz’ı partimize davet ediyoruz" dedi. Arkaz, Bahçeli'nin bu davetine "Sayın Bahçeli, liderim, emri olur" sözleriyle yanıt verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-08-2018 15:06 - Güncelleme: 13-08-2018 16:53

MHP lideri Devlet Bahçeli yeni Meclis'te İyi Parti'den vekil seçilen ve Bahçeli'nin elini öpmesiyle tartışma konusu olan İyi Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz'ı MHP'ye çağırdı.

Bahçeli bir grup gazetecinin daha önce Meclis’te elini öpen Hayati Arkaz’ın İYİ Parti’in kongresinde Genel İdare Kurulu (GİK) dışında bırakılmasıyla ilgili sorusunu yanıtladı.

MHP lideri şunları söyledi:

“İYİ Parti İstanbul Milletvekili Sayın Hayati Arkaz el öpme hadisesinden sonra sistemli bir şekilde saldırılara maruz kalmış ve dışlanmıştır. En son olarak da İP’in 2. Olağanüstü kurultayında GİK listesinin dışında bırakılmıştır. Değerli dava arkadaşımız Hayati Arkaz ve benzeri durumdaki arkadaşlarımızı yakından takip ediyoruz. MHP olarak öncelikle değerli dava arkadaşımız Hayati Arkaz’ı partimize davet ediyoruz. Kamuoyunun bilgi ve takdirine sunarız.”

İYİ PARTİLİ ARKAZ'DAN YANIT!

Arkaz, Bahçeli'nin bu davetine "Sayın Bahçeli, liderim, emri olur" sözleriyle yanıt verdi.

Arkaz, "Sayın Bahçeli'nin emri olur, bizim için de şeref olur. İYİ Parti'ye ilişkin yorum yapmak istemiyorum. Sayın Bahçeli, abim, dostum ve liderimdir" dedi.

İYİ Partili vekil Bahçeli'nin elini öptü

Bahçeli'nin elini öptü mü? İYİ Partili isimden olay sözler

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli'den İyi Partili isme flaş çağrı: Partimize davet ediyoruz haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR22 YORUM
  • Poyraz Kasırga 13 Ağustos 2018 20:52 Ben o kutsal Ülkücülük davasına ve MHP'ye 2015 7. Hazirana kadar sadece oy değil, nice destek faliyetlerimin haricinde can arkadaşım cennet mekan Atalay Çakır abimin şehadetine vakıf oldum... Ve bu zamanların klavye ve slogan ülkücüleri ( sözde ülkücüleri ) ise, adamın adamı değilde, DAVANIN Adamı gerçek ve Has Ülkücüleri asla anlayamazlar ve günümüzün sözde ve sadece Klavye ülkücüleri ise dava adamı OLAMAZLAR. Ülkücük öyle ben ülkücüyüm demekle olunmaz, has bir Ülkücü ise asla öyle adamın adamı olmaz ve asla şahsi çıkar ve menfat, şan ve şöhret, şehvet ve nefsi peşinde koşmadan, davasını ve dava adamlarını hiç bir şeye satmadan, davası ve ülküsü, vatanı ve devleti, bayrak ve namusu için canı cebinde ve tabancası belinde yaşayan ve bu değerler için herzaman vurmaya ve vurulmaya hazır ve kararlı Ülkü devleri Ülkü erleridir... Hadin oradan zamane ve sözde ülkücüler, sizler el etek öpmeye ve gelene ağam gidene paşam demeye devam edin.

    CEVAP YAZ 0 623

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro