eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli: 24 Haziran'da tarihi görev ihmal edilirse...

Bahçeli: 24 Haziran'da tarihi görev ihmal edilirse...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'de herkesin 24 Haziran'da sandıklara oy gitmesi gerektiği vurgularken "Eğer tarihi demokrasi görevi ihmal edilirse fırsatçılara gün doğacak, sandık neticeleri şaibe ve soru işaretleriyle tartışmaya açılacaktır" ifadesini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-06-2018 08:49 - Güncelleme: 11-06-2018 08:49

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında bölge istişare toplantılarına dün İzmir’de devam etti. Hürriyet'ten Umut Erdem'in aktardığına göre, Bahçeli burada özetle şu açıklamayı yaptı:

ALAYINI CEHENNEMİN DİBİNE KADAR KOVALARIZ
"Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa, bu defa hiçbir suçlu ve hain sağ kalamayacaktır. Varlığımıza göz koyanların gözünü oyarız. Bağımsızlığımıza leke sürmeye kalkışanları değil İzmir’de denize dökmek, alayını cehennemin dibine kadar kovalarız. 

'MEŞRU DEĞİLDİR'
Her kardeşim, her vatandaşım 24 Haziran’da mutlaka sandığa gitmeli, demokratik görevini yapmalı, oyunu kullanmalıdır. Eğer tarihi demokrasi görevi ihmal edilirse fırsatçılara gün doğacak, sandık neticeleri şaibe ve soru işaretleriyle tartışmaya açılacaktır. Bu doğru değildir. Bu meşru da değildir. 

'SÖZDE KÜRT SORUNUNU TANIMAK İÇİN KOLLARI SIVAMIŞLAR' Sözde millet ittifakında toplanan partiler hezeyan içindedir. Ne dedikleri belli değildir. Hepsi birden Türkiye’nin aleyhine çalışmaktadır. Hepsi birden ağızbirliği etmişçesine terörist Demirtaş’ın hayranı kesilmişlerdir. Sözde Kürt sorununu tanımak için kolları sıvamışlardır. 

'BİR GECE ANSIZIN KANDİL'
Kandil’e doğru sefere çıkan Mehmetlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun diyorum. Bir gece ansızın Kandil’de görünerek, kanlı ve vahşet tepesine Türk bayrağını dikmek artık mecburiyettir, şeref ve vatan görevidir. Ne Kandil tanırız. Ne Sincar’a göz yumarız. Vatanımıza göz diken kim varsa hesap ve planlarında boğarız.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli: 24 Haziran'da tarihi görev ihmal edilirse... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • gencoglu 11 Haziran 2018 11:22 Allah seni doğru yoldan ayırmasın Başbuğ işte budur

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro