YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018 22:57 - Güncelleme: 25 Şubat 2018 22:59

Ay Yengeç burcunda ilerliyor

Bugün 26 Şubat Pazartesi... Ay günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay güne duygusal ve hassas enerjiler veriyor.

Sabah saatlerinde Ay, Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile üçgen açı yapacak. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği sabah saatlerinde sevdiğimiz kişiler ve yakınlarımızla paylaşımlarımız mutluluk verebilir. Özel ve sosyal ilişkilerde daha duyarlı olabilir, rahatlıkla empati yapabiliriz. Ruhsal ve bilinçaltına yönelik her konuda verim yükselebilir. Sabah erken saatlerde derin ve mesaj içeren özel rüyalar da görebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Balık burcundaki Venüs ile üçgen, Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı yapacak. Aşk ve ilişkilerde çok tutkulu olabilir, beklentilerimizi güçlendirebiliriz. Önemli kişilerle görüşebilir, güçlü ilişkiler kurabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İyimser ve şanslı enerjiler iş ve özel ilişkilerimizde başarı verebilir. Ruhsal enerjimizin ve sezgilerimizin de çok güçlü olacağı bu saatlerde manevi çalışmalara ve tefekküre zaman ayırabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Yengeç burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro