YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Eylül 2018 23:06 - Güncelleme: 03 Eylül 2018 23:11

Ay Yengeç burcuna geçiyor

Bugün 4 Eylül Salı... Mars günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli ve değişken enerjiler veriyor.

Sabah saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Merkür ve Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. İnsan ilişkileri ve sosyal kavramlarda başarılı olabileceğimiz bu saatlerde iş ve özel yaşamımızda keyif ve mutluluk duyabiliriz.

Ay 09:37’de boşluğa girecek. Öğleden sonraki saatlere kadar Ay boşlukta olacağı için rutin işlerle ilgilenmek daha doğru olabilir.

Ay 15:03’de Yengeç burcuna geçecek. Daha duyarlı ve hassas enerjilerle önümüzdeki iki gün özel yaşamımız, ailemiz, evimiz, yuvamız ön plana çıkabilir.

Akşam saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile uyumlu, Oğlak burcundaki Satürn ile zıt açı yapacak. Ailemiz ve sevdiklerimizi koruma ve besleme içgüdülerimiz kuvvetli olacağından onların ihtiyaçları ile daha fazla ilgilenebiliriz. Sorumluluklar duygusal baskı ve kısıtlamalar yaratabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Yengeç burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro