YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Mart 2018 00:07 - Güncelleme: 03 Mart 2018 00:09

Ay Terazi burcuna geçiyor

Bugün 3 Mart Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Başak burcundaki Ay günün ilk saatlerinde Merkür ve Venüs ile karşıt, Akrep burcundaki Jüpiter ile de uyumlu görünüm yapacak. Ay 02:50’de boşluğa girecek.

Sabah erken saatlerde oluşacak Ay Chrion karşıtlığı ruhsal ve bedensel hassasiyetimizi arttırabilir. Genel bağışıklığımız, sinir ve sindirim sistemimize özen göstermeliyiz. Psikosomatik ve alerjik problemler dolunay etkisiyle nüksedebilir.

Ay 11:20’de Terazi burcuna geçecek. Öğle saatlerinden itibaren ilişkiler, işbirlikleri, sosyal ve sanatsal kavramlar günlük yaşamımıza daha fazla dahil olmaya başlayabilir.

Huzur ve denge arayışı ile yakın ilişkilerimizde daha uyumlu ve tavizkar olabiliriz. Bulunduğumuz ortamlarda estetik ve konfor beklentimiz de öne çıkabilir.

Gece saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Aile büyükleri ve otorite kavramlarının üzerimizdeki etkisi artarken zaman zaman kendimizi kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebiliriz. İlişkilerdeki görev ve sorumluluklar belirleyici olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Terazi burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro