YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 04 Şubat 2018 00:36 - Güncelleme: 04 Şubat 2018 00:39

Ay Terazi burcuna geçiyor

Bugün 4 Şubat Pazar... Güneş günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay işbirlikleri ve sosyal kavramları öne çıkarıyor.

Sabah saatlerinde Ay, Kova burcundaki Merkür ve Yay burcundaki Mars ile uyumlu görünüm yapacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurabilir, rahatlıkla eyleme geçebiliriz. Hem iş hem de özel ilişkilerimizde başarı elde edebileceğimiz sabah saatlerini iyi değerlendirmeye çalışalım.

Bilim, teknoloji, eğitim ve uluslararası konularda hızlı gelişmeler olabilir. Kova burcundaki Venüs ve Akrep burcundaki Jüpiter arasında etkinleşecek dik açı gerek kişisel ilişkilerde gerekse toplumsal alanlarda daha tutkulu ve abartılı isteklere neden olabilir. Sahip olma dürtümüzün artması fazla para harcatabilir. Bugün iştahımızı da kontrol etmekte zorlanabiliriz.

Akşam saatlerinden itibaren sosyal enerjiler güçlenebilir. Ay ve Güneş arasında oluşacak üçgen görünüm arkadaş ilişkilerini öne çıkarabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Terazi burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro