YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2018 23:56 - Güncelleme: 23 Ağustos 2018 23:56

Ay Kova burcunda ilerliyor

Bugün 24 Ağustos Cuma... Venüs günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne özgür ve idealist enerjiler veriyor. Gelecek hedeflerimiz, projelerimiz, toplumsal ve evrensel kavramlar, bilim ve teknoloji ile ilgili konular günlük yaşamımızda daha fazla yer alabilir.

Sabah ve öğle saatlerinde insan ilişkilerinde ve sosyal kavramlarda hareketlilik artarken iş ve özel yaşamımızda başarı elde edebiliriz.  Arkadaşlarımız, kalabalık ortamlar, organizasyonlar ilgi alanımıza girebilir.

Başak burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. İş, çalışma, hizmet, kariyer gibi alanlarda istikrarlı ve güvenli adımlar atabiliriz…

Akşam saatlerinde ise Ay, Aslan burcundaki Merkür ile karşıt açı yapacak. Düşünce ve duygularımız arasında denge kurmakta zorlanabileceğimiz bu saatlerde ilişkilerde fikirsel çatışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. İletişim alanlarında daha dikkatli ve temkinli olmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Kova burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro